Uitslag 2019

1 HAVIK Piotr BEAT Cycling Club 4:30:32
2 GREIPEL André Team Arkéa – Samsic + 0:04
3 NOPPE Christophe Sport Vlaanderen – Baloise
4 STALLAERT Joeri Corendon – Circus
5 DEVRIENDT Tom Wanty – Gobert Cycling Team
6 VERGAERDE Otto Corendon – Circus
7 RÄIM Mihkel Israel Cycling Academy
8 NÕMMELA Aksel Wallonie – Bruxelles
9 BAUGNIES Jérôme Wanty – Gobert Cycling Team
10 THIÈRY Cyrille Swiss Racing Academy
11 BACKAERT Frederik Wanty – Gobert Cycling Team
12 PAASSCHENS Mathijs Wallonie – Bruxelles
13 COLMAN Alex Canyon dhb p/b Bloor Homes
14 PERRY Ben Israel Cycling Academy + 0:08
15 TUREK Daniel Israel Cycling Academy + 0:10
16 DEMPSTER Zak Israel Cycling Academy + 0:15
17 DIELEMAN Michiel Cibel + 0:16
18 VAN GESTEL Dries Sport Vlaanderen – Baloise + 0:25
19 VERMEERSCH Gianni Corendon – Circus
20 JARRIER Benoît Team Arkéa – Samsic + 0:48
Download de volledige uitslag

Erelijst

Jaar Winnaar Tweede Derde
             
2019 HAVIK Piotr GREIPEL André NOPPE Christophe
2018 BAUGNIES Jérôme DE GENDT Aimé HANSEN Lasse Norman
2017 DDE BUYSTJasper STALLAERT Joeri DEHAES Kenny
2016 MERLIER Tim DUPONT Timothy SIEBERG Marcel
2015 DEHAES Kenny DEMOITIE Antoine NAESEN Oliver
2014 THEUNS Edward DE TROYER Tim WAEYTENS Zico
2013 JARC Blaž DRON Boris MOL Wouter
2012 BRÄNDLE Matthias DRUCKER Jempy WIPPERT Wouter
2011 TUFT Svein WAUTERS Willem BLYTHE Adam
2010 VAN DIJK Stefan DRUCKER Jempy VAN GENECHTEN Jonas
2009 EECKHOUT Niko PEDERSEN Martin LEMOINE Cyril
2008 SENTJENS Roy VAN HECKE Preben POLAZZI Fabio
2007 AAEN JØRGENSEN Jonas FRIEDEMANN Matthias INGELS Nick
2006 OBST René GARDEYN Gorik GABROVSKI Ivaïlo
2005 DEKKER Thomas DEGANO Enrico VAN HUMMEL Kenny
2004 KOPP David VAN IMPE Kevin LEUKEMANS Björn
2003 OMLOOP Geert KROON Karsten VANSEVENANT Wim
2002 PRONK Matthé TOMBAK Janek MCCAULEY Gordon
2001 PLANCKAERT Jo KOERTS Jans VIERHOUTEN Aart
2000 VANHAECKE Michel BRUYLANDTS Dave BAGUET Serge
1999 DE WILDE Etienne VANDERAERDEN Gert PEETERS Wilfried
1998 VAN HYFTE Paul        
1997 HØJ Frank        
1996 PEERS Chris        
1995 REDANT Hendrik        
1994 WAUTERS Marc        
1993 HERINNE Pierre        
1992 DIERICKX Marc        
1991 DE CLERCQ Peter        
1990 VAN DER HULST Marco        
1989 VAN HOOYDONCK Gino        
1988 SCHARMIN Chris        
1987 VERHOEVEN Nico        
1986 COCQUYT Patrick        
1985 BRUYNDONCKX Raoul        
1984 COLYN Luc        
1983 MARIOTTI Mario        
1982 COLMAN Rudy        
1981 VERLINDEN Gery        
1980 VAN DER HELST Etienne        
1979 VERSCHUERE Pol        
1978 WILLEMS Daniel        
1977 VRIJDERS Herman        
1976 PEETERS Willem        
1975 RAAS Jan        
1974 DIERICKX André        
1973 DURY Maurice        
1972 VAN SPRINGEL Herman        
1971 VAN VLIERBERGHE Albert        
1970 HERMIE Fernand        
1969 VAN DEN EYNDE Willy        
1968 MELCKENBEECK Frans        
1967 VAN DE RIJSE Roland        
1966 DE ROO Jo        
1965 AERENHOUTS Frans        
1964 ROMAN Clément        
1963 CLAES Jean-Baptiste        
1962 SCHILS Joseph        
1961 SCHOUBBEN Frans        
1960 SCHILS Joseph        
1959 DE CABOOTER Arthur        
1958 BAENS Roger        
1957 SCHROEDERS Willy        
1956 MATHYS Lucien        
1955 AUQUIER André        
1954 DESMET Gilbert        
1953 DE LATHOUWER Léon        
1952 SCHAEKEN Léopold        
1951 BLOMME Maurice        
1950 BLOMME Maurice        
1949 BLOMME Maurice        
1948 VANDERVEKEN Emile        
1947 REMUE Michel        
1946 VAN ELSUE Michel        
1945 DEBAERE Karel        
1944   Niet verreden        
1943 DEPREDOMME Prosper        
1942 RITSERVELDT Albert        
1941 CLAES Georges        
1940   Niet verreden        
1939 KINT Marcel        
1938 JANSSENS Lode        
1937 GRYSOLLE Sylvain        
1936 VAN TEEMSCHE Petrus        
1935 BUYCK Michel        
1934 VERLINDEN André        

Meeste overwinningen

BLOMME Maurice |  | 3

SCHILS Joseph |  | 2

Meeste overwinningen per land

| 68

| 8

| 2

| 2

| 1

| 1

| 1

| 1